Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
Pokaz Roberta Kupisza "Heroes" jesień/zima 2012 - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

Pokaz Roberta Kupisza "Heroes" jesień/zima 2012

29.11.2011
Robert Kupisz
Inspiracje do tej kolekcji projektant zaczerpnął w Muzeum Powstania Warszawskiego. To był jego hołd złożony uczestnikom powstania, polskiej inteligencji, która jak stwierdził projektant, na starych fotografiach wyglądała niezwykle elegancko, pomimo udziału w walce.
Pokaz rozpoczął się mocnym akcentem, na wybieg -  przy dźwiękach śpiewanej na żywo przez Annę Marię Jopek pieśni „O mój rozmarynie” - wkroczyła grupa modeli w strojach stylizowanych na przedwojenne, szkolne mundurki i pozowała do „szkolnej fotografii”. Szkolne akcenty towarzyszyły pierwszej  pokazu, były więc białe koszule z kołnierzykami, skórzane listonoszki, ciemne podkolanówki i skórzane półbuty typu brogue. Włosy modelek były splecione w warkoczyki i przewiązane kokardami.
Z każdą minutą pokazu modele i modelki wyglądali coraz bardziej współcześnie, w charakterystycznym dla Kupisza stylu casual. Pojawiły się podkoszulki z nadrukiem orła, rustykalne kurtki z kożuchem, odczarowujące nudną rustykalność tego elementu garderoby. Orzełki pojawiały się w formie nadruków, opasek noszonych na rękawach koszul oraz swetrów, a nawet dzianinowych aplikacji.  Kolorystyka pokazu w tonacji ziemi kojarzyła się z kolorami wojskowych mundurów.
Na koniec pary w podkoszulkach z orłem maszerowały środkiem wybiegu trzymając się za ręce, podczas gdy Anna Maria Jopek śpiewała „Ostatnią niedzielę” Mieczysława Fogga.
© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1