Warning: mysql_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /nowe/zmienne_req.php on line 37
„Wanted” pokaz kolekcji wiosna-lato 2013 Roberta Kupisza - część 2 - PokazyMody.tv

PEŁNE RELACJE Z POLSKICH WYBIEGÓW

Facebook Youtube
reklama
You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

„Wanted” pokaz kolekcji wiosna-lato 2013 Roberta Kupisza - część 2

28.09.2012
Robert Kupisz
Zaprezentowana w warszawskim Soho Factory kolekcja „Wanted” jest już trzecią w dorobku projektanta. Temat przewodni westernu Kupisz potraktował bardzo dosłownie,  nie brakowało zniszczonych kowbojek, pióropuszy i kowbojskich kapeluszy. Dominował dżins, różne odcienie beżu, błękitu i brązów. Western idealnie nadaje się też by pokazać skórę, kurtki miały dopracowany krój, piękne barwy i idealną miękkość.  W tej konwencji doskonale prezentowały się też podkoszulki i sukienki z farbowanej bawełny oraz porozciągane swetry. Plusem kolekcji była też zabawa fakturą i budowanie intrygujących warstw.

Opinie na temat pokazu były podzielone od entuzjastycznych po zarzut braku kreatywności i odtwórczość. Była cała gama cytatów z Replaya, DsQuared, Diesla, D&G. Kupiszowi udało się jednak stworzyć kolekcję bardzo spójną o jednoznacznej estetyce i łatwą do noszenia. Sukces przyniosą projektantowi zapewne po raz kolejny T-shirty.

Oprawę muzyczną pokazu stanowiła głównie skomponowana przez Ennio Morricone ścieżka dźwiękowa filmu „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie", ale można tez było usłyszeć utwory Tiny Turner.

© Copyright PokazyMody.tv

Wydawcą serwisu jest Net Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Warszawy XII Wydział Gospodarczy,
pod numerem KRS 0000018629, NIP: 951-20-08-587, kapitał zakładowy 50 000 zł opłacony w całości.

wykonanie: wzt.pl
1